Haber

Oğuzhan Uğur, “Kılıçdaroğlu Programda Donuk Kalacak” Diyenlere Geçmişi Hatırlatarak Meydan Okudu

Kemal Kılıçdaroğlu son günlerin en çok konuşulan siyasi başkanı. 14 Mayıs seçimlerinde Millet İttifakı Başkan Adayı Kılıçdaroğlu yüzde 50’ye varamayınca seçim ikinci tipe kaldı.

Moderatörlüğünü Oğuzhan Uğur’un yaptığı Mevzular Açık Mikrofon’a Kılıçdaroğlu’nun katılacağını açıklaması büyük heyecan yarattı. Uğur, ‘Kılıçdaroğlu programda esintisiz kalacak’ diyenleri hatırlattı!

Kuşkusuz son ayların en öne çıkan siyasi başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Millet İttifakı’nın adayı Kılıçdaroğlu’nun oyların yüzde 50’den azını almasının ardından seçimler 2’nci tipte kaldı.

Seçimin 2. tipte olmasıyla birlikte Open Mic Moderatörü Oğuzhan Uğur’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na davet geldi ve Uğur, Kılıçdaroğlu’nu Twitter üzerinden programa davet etti.

Tahmin edebileceğiniz gibi Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu teklifin ardından programa gelmeyi kabul etmesi büyük etki yarattı.

Tüm bu gelişmelerin ardından Oğuzhan Uğur’a Ankara Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten davet geldi ve Uğur’un yanıtı gecikmedi.

Tüm bu tartışmaların ardından Oğuzhan Uğur’un yanıtı, “Kemal Kılıçdaroğlu programdan etkilenmeyecek” diyenleri şaşırttı.

“Kılıçdaroğlu’nun geçmişte siyasileri tek tek masaya davet ettiğini ve daveti kabul edenleri belgelerle yıldırdığını” hatırlatan Uğur, “Temiz programımızı yapalım” sözleriyle isyan etti.

Oğuzhan Uğur’un bu çıkışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu